Autoryzowany dealer Yamaha

Wiadomości Yamahy

22 maja 2020

YOU Insurance z najkorzystniejszą ofertą ubezpieczenia motocykla na rynku

Yamaha Motor Polska wraz z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Compensa TU S.A. w ramach projektu YOU Insurance wprowadza nowe, niezwykle atrakcyjne cenowo polisy OC/AC na nowe motocykle i skutery.

Pakiety YOU Insurance to dziś najkorzystniejsza oferta ubezpieczeniowa Twojego jednośladu na polskim rynku. Ofertę tę złoży Ci sprzedawca przy zakupie nowego pojazdu w autoryzowanej sieci dealerskiej Yamaha Motor. YOU Insurance w sezonie 2020 obejmuje trzy podstawowe pakiety OC/AC wraz z wygodnymi rozszerzeniami w cenach:

  • polisa OC/AC od 3,99% wartości pojazdu na każdy nowy motocykl z serii MT, Tracer oraz Tenere 700,
  • polisa OC/AC/NNW od 4,5% wartości pojazdu na każdą Yamahę 125 cm3,
  • polisa OC/AC/NNW od 4,5% wartości pojazdu na motocykl lub skuter Yamaha, z wyłączeniem serii Supersport.

Polisy YOU Insurance to pewna ochrona przed następstwem wszelkich zdarzeń, których wynikiem jest uszkodzenie, zniszczenie lub utrata pojazdu w kraju lub za granicą, jednorazowa lub ratalna płatność składki oraz możliwość rozszerzenia ochrony o dodatkowe produkty – NNW w wysokości 60 tys. zł obejmujące koszty leczenia i rehabilitację po wypadku komunikacyjnym, modyfikowalny Assistance z limitem do 1500 km, ubezpieczenie stroju do jazdy i akcesoriów motocyklowych, ochrona prawna, GAP, a także po raz pierwszy – zakup ubezpieczenia do jazdy po torze, z wyłączeniem wyścigów, w cenie 150 zł/dzień dla pojazdów ubezpieczonych na pakiecie YOU Insurance. Tak przygotowana oferta umożliwia dostosowanie ochrony do zróżnicowanych potrzeb motocyklistów, przy zachowaniu pewności najkorzystniejszego wyboru na rynku.

Oferta obowiązuje na nowe pojazdy z ubezpieczeniem w dniu pierwszej rejestracji. Szczegółowe warunki pakietów YOU Insurance są dostępne na stronie: https://www.yamaha-motor.eu/pl/pl/ubezpieczenia/.